KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 5704205
nr 570 4205
Gouache
signerad LEMON, motiv från Paseo Colón Barcelona, 27x33 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 9 mars 2009
kl 17:18:17
400 kr
600 kr
Gouache